Bodrumspor galibiyeti seriye bağlamak istiyor

Spor Toto 1. Lig’in ilk iki haftası galibiyetle kapatan Bodrumspor, evinde oynayacağı Adanaspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.
6 puanla liderlik koltuğundaki Bodrumspor’un Yalıçiftlik Tesisleri’ndeki idmanında, hazırlık kampında geçirdiği sakatlıktan dolayı Koray Kılınç yer almadı. Geçen sezondan kart cezası nedeniyle ilk iki hafta oynayamayan Musa Caner’in cezası sona erdi. İdmanı, Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya ve yönetici Zeynel Kılıç da izledi.

3’te 3 yapmayı hedefleyen yeşil beyazlılarda Teknik Direktör İsmet Taşdemir, “Adana takımı iki maçta öndeyken berabere bitti. Onlarda yeni bir oluşum içerisinde yeni oyuncuları var, iyi takım olma yolunda ilerliyorlar. Maçı maç saati belirler, o an için maça iyi konsantre olan genelde kazanıyor. Lige adapte olmaya çalışıyoruz. Her maç bizim için zor. Bizim hep iyiyi arama gibi bir zorunluluğumuz var. Oyuncu kardeşlerim buna alıştı, yapmaya başladılar inşallah devamı gelir. Bizim için ligdeki en zor maçlardan bir tanesi çünkü her maçımız zor.” dedi.