ÇAĞDAŞ BODRUM EVİNDE SEYİRCİSİYLE COŞTU

Misli.Com Türkiye Basketbol Ligi’nde başarılı bir grafikle yoluna devam eden Bodrum’un takımı Çağdaş Bodrum Spor, 17. Hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ile karşılaştı.
Bitez Bodrum Spor Salonu’nda gerçekleşen karşılaşmada maça rakibine oranla hızlı başlayan Bodrum’un Takımı, ilk çeyrekte 15 – 14 rakibine üstün olarak tamamlarken, ilk yarıda soyuma odasına, 35 – 31 önde giden takım oldu. Maçının başlama düdüğüyle ikinci yarıya çok daha hızlı başlayan Çağdaş Bodrum Spor, taraftarının yoğun desteği ile maçı 78 – 66 galip tamamlayarak önemli bir galibiyet daha aldı.
Ligin 17. Haftasında aldığı galibiyet ile ligin üst sıralarındaki yerini korumak için önemli bir maç kazanan Çağdaş Bodrum Spor, Süper Lig iddiasını da sürdürmeye devam ediyor.
Bodrum’un Takımı Çağdaş Bodrum Spor, Misli.Com Türkiye Basketbol Ligi’nde 18. hafta mücadelesinde, 6 Şubat Pazartesi günü saat 17.30’da BJK Emlakjet Spor Kompleksi’nde Sigortam.Net ile karşılaşacak.
Sezon öncesi dönemde büyük bir yapılanma dönemine giren Çağdaş Bodrum Spor, yeni ve güçlü transferlerle göz doldurduğu gibi, ligin üst sıralarında yer alarak A ptakımında, U-14, U16, U-18 liginde mücadele veren alt yapı oyuncuları ve teknik kadrosuyla sadece Bodrum’un takımı değil, Türkiye’nin de en güçlü takımlarından bir olacağının mesajını veriyor.