Mehmet Tosun “Bahanelere sığınan değil, iş yapan belediyecilik anlayışıyla göreve talibiz.”

Bodrum için hayata geçireceği projeleri anlatmaya devam eden Cumhur İttifakı Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, “Bahanelere sığınan değil, iş yapan belediyecilik anlayışıyla göreve talibiz.” dedi.

Meclis üyesi adaylarıyla mahalleleri gezip esnafın ve vatandaşın dertlerini dinleyen Tosun, gençlerle de programlar gerçekleştiriyor. Bodrum’da doğup büyüyen bir belediyeci olarak kentin her sokağını, her değerini bildiğini söyleyen Mehmet Tosun, gördüğü ilgi karşısında “Bodrum’un aydınlık yüzlü gençleriyle, üreten kadınlarıyla, tüm Bodrumlu hemşerilerimle gurur duyuyorum. Göreve geldiğimiz takdirde, hep birlikte çalışıp, Bodrum’a hizmet edeceğiz.” dedi.

Tosun, “Yıllardan beri süregelen yanlış belediyecilik uygulamalarının, boş vermişliğin hem Bodrum’umuza hem de hayatımıza verdiği hasarı onaracağız. Size Mehmet Tosun sözü veriyorum.” ifadelerini kullandı.

Bodrum’un toprağına, denizine, kültürüne, yeşiline, beyazına gönülden bağlı insanlarla bir araya gelerek Bodrum İttifakını kurduklarını anlatan Tosun, vatandaşların belediyeden ne beklediklerini, hangi mahallede hangi hizmete ihtiyaç olduğunu bildiklerini dile getirdi.

GENÇLER MAHALLESİNDE SPOR YAPACAK
Bodrum’un Turgutreis, Yalıkavak ve Karaova’dan başlayarak her mahallesine gençler ve çocuklar için açık ve kapalı spor tesisleri ve gençlik merkezleri yapacaklarını anlatan Mehmet Tosun, üniversitede öğrenim gören gençlerin Bodrum’da yaşadığı barınma sorununu da çözeceğini belirtti.

Tosun, “Kredi ve Yurtlar Kurumu üzerinden yatırım programına aldıracağız. Öğrencilerimiz, kent içi ulaşımdan indirimli yararlanacak. Aynı şekilde Belediye restoran ve kafelerden de indirimli faydalanmalarını sağlayacağız. 24 yaş altı gençlere aylık 10 GB’ye kadar ücretsiz internet paketi de belediyemizin hediyesi olacak” diye konuştu.