Almanya’da Türk’ün adını gururlandıran EuroCar el değiştirdi

Almanya’da “Daha fazla marka, bir bayilik” sloganı ile alanında ödüllü firma “EuroCar” el değiştirdi. Avrupa’da 30 yıldır Türk’ün adını gururla taçlandıran, sıfır ve ikinci el araçta alanında öncü Türk firması Eurocar’ı, Ordulu genç iş insanı Mahmut Altuntaş satın aldı.

Türkiye’den de iş dünyasından özel müşterileri bulunan şirkette 12 yıldır genel müdür pozisyonunda hizmet veren Mahmut Altuntaş, Almanya’da ilk 3’te adından söz ettiren Eurocar’ı, bugünlere taşıyan, başta kurucusu Kıskanç ailesi olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

Altuntaş, “A’dan Z’ye tanıdığım şirketi uluslararası lider bir konuma getirmek ve alanında yeni iş modellerine öncü olmak için personelimiz gerekli deneyime ve engin bilgiye sahiptir. Dijital inovasyonlarla daha başarılı bir gelecek sağlamak için ekibimize olan inancım tamdır.” dedi.

Altuntaş’a devredilen EuroCar’ın genel koordinatörlüğü yapacak gazeteci Savaş Çelebi ise, Almanya’da geniş araç filosu ve tecrübeli ekibiyle sektörde köklü firmaların arasına giren Eurocar ailesinde yer almanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Çelebi, “Eurocar, çok güçlü ve tecrübeli bir marka. Hedefimiz, dünyanın değişim hızına uyum sağlayıp sektörün lider kuruluşu olmak için hep birlikte daha çok çalışmak olacaktır. Temel odağımız değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz etmek, markanın kilit pazarlardaki konumunu sağlamlaştırmak, sektörde işbirliklerinde bulunmak ve çalışanlara yeniden enerji aşılamak olacaktır.” diye konuştu.