Bodrum Yüzme İhtisas sporcuları başarılarla döndü

Bodrum Yüzme İhtisas Kulübü sporcuları, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma Yüzme Yarışları'”nda, 38 birincilik, 23 ikincilik ve 22 üçüncülük elde etti.

“29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma Yüzme Yarışları” 9-10 Kasım tarihlerinde Marmaris ilçesinde yapıldı. Organizasyona Bodrum Yüzme İhtisas Kulübü 20 sporcusu ile katıldı.

Marmaris Kapalı Yüzme Havuzu’nda yapılan yarışlarında Bodrum ekibi, farklı kategorilerde 38 birincilik, 23 ikincilik ve 22 üçüncülük elde etti. Büyük heyecan ve çekişme yaşanan yarışlarda, ilk üçte toplam 83 derece kazanan sporcular, antrenör ve velilerine sevinç yaşattı.

Bodrum Yüzme İhtisas Kulübü antrenörü Onur Orhun, yarışlarda 2003 ile 2010 yılları arasında doğan sporcularla yarışlara katıldıklarını söyledi.

Türkiye Şampiyonası hazırlıklarını da sürdürdüklerini belirten Orhun “Bazı yaş gruplarında Türkiye Şampiyonası baraj yarışlarına hazırlanıyoruz. Küçük yaş gruplarımızda geleceğe hazırlık yapıyoruz. Bu etkinlik kendimizi görmek için güzel bir fırsat oldu. Sporcularımız elinden geleni yaparak aldıkları derecelerle bizi çok mutlu etti. Hem sporcularımıza hem de bizi Marmaris’te yalnız bırakmayan ailelere çok teşekkür ederim.” dedi.