Galatasaraylılardan coşkulu kutlama

Bodrum 1905 Galatasaraylılar Derneği tarafından 19.05 Dünya Galatasaraylılar Günü ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlaması yapıldı. Bodrum 1905 Galatasaraylılar Derneğinin, marinadaki Küfe Restaranda düzenlediği kutlama gecesine katılanlar Galatasaray marşları ve milli marşlar söyledi.

Sunuculuğunu ünlü spiker Ümit Aktan’ın yaptığı geceye kulübün eski başkanlarından Mehmet Cansun, eski yöneticilerden Fatih Gökşen, Tuncer Hunca ve Derya Taşdelenler, Jerfi Tarık Fıratlı, eski milli futbolcu Hasan Kabze, spor yazarı Oğuz Dizer, genel kurul ve divan kurulu üyeleri ile taraftarlar katıldı.

Bodrum 1905 Galatasaraylılar Derneği Başkanı Cankat Boylu, gecede yaptığı konuşmada, derneklerini birlik ve beraberlik içerisinde her geçen gün daha iyi yerlere taşıdıklarını söyledi.
Bodrum’da güzel bir dayanışma örneğiyle çeşitli sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirdiklerini belirten Boylu, “Dernek üyelerimize ve diğer destekçilerimize çok teşekkür ederim. Yine hep birlikte Galatasaraylılar Günü ve 19 Mayıs coşkusu yaşıyoruz.” dedi.
Canlı müzik eşliğinde devam eden gecede, 17 Mayıs doğumlu Cankat Boylu, ailesinin sürprizi ile hazırlanan pastayı kesip bu kez taraftarlarla doğum günü kutlaması yaptı.