Kartaca Turizm’in geleneksel sezona merhaba partisi yoğun ilgi gördü

Merkezi Bodrum’da bulunan seyahat acentesi Kartaca Turizm’in geleneksel sezona merhaba partisi yapıldı.
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) üyesi acentenin, Konacık Mahallesi’ndeki ofisinin bahçesindeki etkinliğe ilgi yoğun oldu.

Müzisyen Erdinç Erişmiş ve orkestrasının canlı performansı eşliğindeki programa katılanlar eğlenceli vakit geçirdi.
Gecenin finali ise oyun havaları eşliğinde oldu. Salgın sürecinde zor günler geçiren ve bu sezondan umutlu olan turizmciler doyasıya eğlendi.

19 yıl önce kurulan ve operasyon ağında Danimarka, İsveç, Finlandiya, İzlanda, Almanya, Polonya, Romanya, İsviçre, İngiltere, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Azerbaycan, Moldova, Gürcistan, İran, Ürdün, Bahreyn, Lübnan ve  Suudi Arabistan’ın da bulunduğu çok sayıda ülkeyi kapsayan Kartaca Turizm, Ege Bölgesi’nde 2016 yılına kadar Kuoni UK, Kuoni CH ve Kuoni FR operatörlerinin bölge operasyonlarını da gerçekleştirmişti.

Kartaca Turizm’in Genel Müdürü Fatih Günay, “Çok güzel bir akşam oldu. Dostlarımız gerçekten böyle bir akşamı özlemiş.” dedi.

Rusya ve Ukrayna savaşının herkes için kötü olduğunu belirten Günay, turizm açısından Avrupa pazarında ciddi bir hareketlenme başladığını ifade etti.

Günay, “Haziran itibarıyla çok güzel bir sezon yaşayacağız. Kimse tereddüt etmesin. Yeterki olur olmaz sıkıntılar yaşamayalım. Öncelikle ben şuna inanıyorum. İyi işletmeler, iyi, kaliteli hizmet veren işletmeler her zaman iş yaptı. Biz standartları yükseltmek ve belirli bir düzeyde tutmak zorundayız. Sıkıntılı dönemlerden, fiyat endeksli çalıştığımız dönemler var ama her şeye rağmen dikkatli olmakta fayda var. Eğer bunu yaparsak, müşteri memnuniyeti artarsa zaten insanlar gelecekler ve keyifli bir şekilde geri gidecekler. Olması gereken bu.” ifadelerini kullandı.