Orman yangınlarının yaralarının sarılması için “içten ses”lendirdiler

Değişik sektörlerdeki şirket yöneticilerinin farkındalık oluşturmak ve sosyal sorumlulukla toplumsal fayda sağlamak amacıyla bir araya geldiği C-Majör İş’ten Sesler Korosu, Bodrum’da orman yangınlardan etkilenen vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması ve yanan alanların rehabilitasyonuna destek olmak için konser verdi.

Bodrum Antk Tiyatro’da “Her Nota Bir Fidan” adlı konser, Bodrum Belediyesi, Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) ve C-Majör İş’ten Sesler Korosu iş birliğiyle gerçekleştirildi. BOTAV’a yapılan bağış karşılığı alınan davetiye ile katılım sağlandığı belirtilen etkinliğin sunuculuğunu, oyuncu Hakan Bilgin yaptı.


Şarkılar söylenip şiirler okunan konserde koronun yanı sıra konuk sanatçılar Bekir Ünlüataer, Onur Akın, Nebil Özgentürk, Bülent Özdemir, Burcu Hancı ve Asiye Palu da sahne aldı. Koro şefliğini Özlem Abacı, orkestra şefliğini ise Gökcan Şenaşık’ın yaptığı konser ilgi gördü. Konserin bir bölümünde koroya katılan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum türküsü söyleyip oynadı.