Warning: Creating default object from empty value in /home/bym/public_html/wp-content/plugins/embe-core/inc/redux/inc/class.redux_filesystem.php on line 28
Turgutreis'te gastronomi fuarı - Bodrum Yeni Medya

Turgutreis’te gastronomi fuarı

Bodrum’da daha önce Gümbet ve Konacık Mahallesi’nde açılan “Gastronomi İlleri Bodrum’da” fuarı, bu kez Turgutreis Mahallesi’nde açıldı.

Farkı yörelerin ürünlerin tanıtıldığı fuarda, Gaziantep ve Hatay başta olmak üzere her bölgeden yöresel ürünler tanıtıldı. Bazı hediyelik eşyalar ile mutfak gereçlerinin de yer aldığı fuarı ziyaret eden vatandaşlar, stantlarda görevlilerden bilgi alıp alış veriş yaptı.
Pars Entertainment organizasyonu ile Bodrumlularla buluşan fuarda, baharat çeşitleri, baklava, kurutulmuş gıdalar, kuruyemiş, pestil, ve pekmez çeşitleri, süt ve kozmetik ürünler ile kebapların da aralarında olduğu ürünler ilgi çekti.

Turgutreis Mahallesi merkezinde ana yol yakınında bulunan 4007 Sokak’taki Pekdemir Otoparkı alanında açılan fuar 6 Temmuz’da sona erecek. Daha önce sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle saat 21:30’dan sonra ziyaretçilerin ayrılmaya başladığı fuar, 1 Temmuz’dan itibaren geçerli olan yeni uygulamayla gece 00:00’a kadar açık olacak.