Warning: Creating default object from empty value in /home/bym/public_html/wp-content/plugins/embe-core/inc/redux/inc/class.redux_filesystem.php on line 28
Usta sanatçı Çağlar, "Demir Atları" ve "Rüzgarın Kanatları"nı fotoğrafladı - Bodrum Yeni Medya

Usta sanatçı Çağlar, “Demir Atları” ve “Rüzgarın Kanatları”nı fotoğrafladı

Halikarnas BOFSAD’ın (Bodrum Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği) kurucu başkanı Hakan Çağlar, Bodrum’da yelken ve enduro yarışlarında çektiği birbirinden renkli ve dikkat çekici fotoğraflarının sunumunu yapacak.

Bodrum’da fotoğraf sanatçıları ve meraklılarını bir araya getiren dernekte iki dönemde başkanlık yapan fotoğraf sanatçısı Çağlar’ın, “Demir Atlar” ve “Rüzgarın Kanatları” isimli iki konudaki sunumu Oasis Alışveriş Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Dernek bünyesindeki faaliyetleri kapsamında birçok kişinin fotoğraf sanatında yeteneğini geliştirip yeni bilgiler edinmesinde önemli katkıları bulunan Çağlar’ın düzenlediği etkinlik, 6 Mart cuma günü saat 19:00’da başlayacak.

Bodrum’da yelken ve enduro yarışlarını izlerken gözden kaçan detayları ya da unutulan anları fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştiren Çağlar’ın sunumu, fotoğraf meraklılarına da ilham verecek.