Yatırım Finansman Bodrum’da

Yurt içi, yurt dışı bireysel ve kurumsal yatırımcılarına sermaye piyasaları alanında aracılık hizmetleri sunan Yatırım Finansman’ın Bodrum İrtibat Bürosu açıldı.

Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin (BESİAD) kurumsal üyesi olan Yatırım Finansman Menkul Değerler AŞ’nin irtibat bürosunun açılışı, iş insanlarını da bir araya getirdi.

Açılış kurdelesini Yatırım Finansman Genel Müdürü Ömer Eryılmaz, yardımcısı Eralp Arslankurt, Bodrum Şube Müdürü Onur Çiçekdağ ve BESİAD Başkanı Neslihan Nazlıoğlu,  “hayırlı olsun” dilekleriyle kesti.

Yatırım Finansman Genel Müdürü Ömer Eryılmaz, Konacık Mahallesi Atatürk Bulvarı’ndaki büronun açılışında yaptığı konuşmada, Yatırım Finansman’ın 1976 kurulduğunu ve alanında Türkiye’nin ilk aracı kurumu olduğunu belirtti.

Eryılmaz “Bodrum ile birlikte dokuzuncu şubemizi açmış oluyoruz. Genel müdürlükle on hizmet noktasında tüm Türkiye’de hatta yurt dışına hizmet vermekteyiz. Esas olarak hisse senedi aracılığı, vadeli işlemler aracılığı, hazine bonosu, devlet tahvili, özel sektör tahvili, yurt dışı piyasalarda 25 ülkede 125 borsada hem hisse hem vadeli işlem yapma imkanı sağlayan bir platformumuz var.” dedi.

Yatırım Finansman Bodrum Şube Müdürü Onur Çiçekdağ ise,  sermaye piyasasıyla ilgili danışmanlıklar  ve yatırım  konusunda Bodrum’da da güzel çalışmalar yapacaklarına inandıklarını belirterek açılışa katılanlara teşekkür etti.