Yoldan geçen araçlara da aldırış etmedi

Bodrum’da yedi hırsızlık olayının zanlısı tutuklandı. Zanlının yoldan geçen iki araca aldırış etmeden bir iş yerinin cam kapısına taş atıp tekmelemesi ve yaklaşık 2 dakika boyunca içeriye girmeye çalışması güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Müskebi Mahallesi’nde 6 iş yerinden hırsızlık ve iş yeri önündeki motosikletin çalınması ile ilgili aranan şüphelinin, yakalanması için Asayiş Büro Amirliği ekipleri çalışma başlattı. İş yerleri ve çevredeki güvenlik kamera görüntülerin inceleyen polis, eşkal bilgilerine ulaştığı şüpheliyi kıskıvrak yakaladı. Motosiklet ve çalınan eşyalar da ele geçirilerek sahiplerine teslim edildi.

Gözaltındaki yedi hırsızlık olayın zanlısı B.B, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı adliyede sevk edildiği mahkemde tutuklandı.

Zanlının yoldan geçen iki araca aldırış etmeden bir iş yerinin cam kapısına taş atıp kırması, tekmeleyip yaklaşık 2 dakika boyunca içeriye girmeye çalışması güvenlik kamerasınca kaydedildiği ortaya çıktı.

Bir başka iş yerindeki güvenlik kamerasına ise para aradığı sırada dışarıdaki motosiklete ait anahtarı bularak motosikleti alıp götürdüğü anlar yansıdı.