Şehit yakınları, gaziler ve muhtarlar iftarda bir araya geldi

Bodrum Belediyesi tarafından şehit yakınları, gaziler ve muhtarlar onuruna iftar programı düzenlendi.

Bitez Mahallesinde belediyeye ait kafedeki iftara katılan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, vatandaşlar ve muhtarlarla sohbet ederek sorunlarını dinleme imkanı buldu.
Aras, ramazan ayının manevi ikliminde bir araya gelmek için ilçenin farklı noktalarında iftar etkinlikleri düzenlediklerini söyledi.

İftarların birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma ile sürdürüldüğünü ifade eden Aras “Ben de fırsat buldukça bu iftar yemeklerine katılıyorum ve halkımızla kucaklaşma imkanı buluyorum. Umarım ülkemiz bu zor günlerden çıkar. Allah afetler, seller, depremler nasip etmez. Şu anda siz Bodrumluların teveccühleriyle, Türkiye’nin her köşesi Bodrum’un o kadirşinas, yardımsever havasından faydalanılıyor. Bodrumluların topladığı yardımlar ülkemizin ihtiyacı olan her köşesine gönderiliyor ama en çok deprem bölgesine gönderiliyor. Sizlerden Allah razı olsun. Hepinizin yardımları da Allah katında kabul görsün. Umarım bir daha böyle zor günler yaşamayız.” dedi.

Davetlerine katılanlara teşekkür eden Aras, belediyenin her zaman vatandaşın yanında, hizmetinde olduğunu ifade etti.

İftara Meclis Üyesi Emel Çakaloğlu, Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz, CHP İlçe Başkanı Başar Bıyıklı, CHP Kadın Kolları Başkanı Umut Anıl Özdoğan ve CHP Muğla 3. sıra milletvekili adayı Süreyya Öneş Derici de katıldı.