GESİFED’in yeni yönetiminde Bodrum’dan üç isim yer aldı

Bodrum Esnaf, Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin (BESİAD) üyesi olduğu Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu’nun (GESİFED) 14. Olağan Genel Kurulu yapıldı.
Bodrum’dan BESİAD Başkanı Neslihan Nazlıoğlu ve e-ticarette allkaria.com’un kurucusu Engin Kaplan, GESİFED’in yeni yönetiminde de yer alırken, Murat Oğan bu dönem oluşan yönetim kurulundaki isimlerden biri oldu.

Muğla, Aydın ve Denizli’yi kapsayan GESİFED’in kuruluşunun 12’inci yıl dönümü 29 Şubat 2024’de, Denizli’deki bir otelde genel kurulu gerçekleştirildi.

Federasyonun 5’inci dönem başkanı Oktay Mersin, 12 yılın son üç yılına şahitlik etmenin gururunu ve mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Hayatında GESİFED’in ayrı bir yeri olacağını ifade eden Mersin, “Kurduğumuz aile ortamı, karşılıklı güven duygumuz, samimiyetimiz, saygı ve sevgimiz ışığında çok güzel dostluklar edindiğimizi düşünüyorum. Bu anlayışla hem arkadaş hem de dostum olarak gördüğüm siz değerli başkanlarımı ve değerli çalışma arkadaşlarımı
hiçbir zaman unutmayacağım. Sizler sayesinde çok güzel şeyler yaptık. Çok sayıda başarıya ve yenilikçi projelere imza attık. Birlikte geçirdiğimiz yılları ve
sizlerin özverili çalışmaları sayesinde kazandığımız başarıları her zaman mutlulukla hatırlayacağım. Bana Her zaman destek veren yanımda olan aileme çok teşekkür ediyorum. Sizleri de çok seviyorum. Hakkınızı Helal edin.” dedş.

Tek listenin yer aldığı genel kurulda, DEGİAD (Denizli Genç İş İnsanları Derneği) Başkanı Hakan Urhan görevi Oktay Mersin’den devraldı.

Genel Kurul sonrasında ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı yapıldı. Hakan Urhan başkan seçilirken, Özlem Köseoğlu, Neslihan Nazlıoğlu, Coşkun Cerit başkan yardımcısı olarak seçildi. Cevat Fahri Bermant (sayman), Cahide Fenli Akman (genel sekreter), Sibel Aysu (Genel sekreter yardımcısı) oldu.

HAKAN URHAN                         ÖZLEM KÖSEOĞLU
SENEM BARUT                          CAHİDE FENLİ AKMAN
İBRAHİM KAYA                         BİLAL ÜLKER
NESLİHAN NAZLIOĞLU         COŞKUN CERİT
ENGİN ALİ KAPLAN                 ŞEBNEM DAL ÜZÜLMEZ
MURAT OĞAN                          DAMLA KURT LAFÇI
CEVAT FAHRİ BERMANT     VOLKAN BÜBER
EMEL DEMİR                          MUSTAFA KEMAL HUZ
MEHMET ERİŞKİN               PINAR CERİT
EKREM ATEŞ                         BURAK SEMERCİ
İLKER BAŞKAYA                 SİBEL AYSU
İBRAHİM ŞENEL