Taraftar derneğinden alt yapıya destek

Bodrumspor 1931 Taraftarlar Derneği, alt yapı yararına gece düzenledi.

 

TFF 2. Lig Kırmızı grupta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor’un alt yapı faaliyetlerine destek için düzenlenen etkinlik, Bağ Evleri Otel’de gerçekleştirildi.

Şehitler için saygı duruşunda bulunulması ile başlayan gecede konuşan alt yapı sorumlusu Hadi Türk, “Taraftarımızın destek olmak için düzenlediği bu organizasyon çok anlamlı, çok kıymetli. Alt yapımızın geçirdiği en zor dönemlerden birisini yaşıyoruz. Bu zor zamanımızda böyle bir organizasyonu düşünüp bize destek oldukları için kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Bodrumspor 1931 Taraftarlar Derneği Başkanı Taner Yaman ise etkinliğe katılanlara teşekkür etti.

Yaman “Dostluk, ağabeylik, kardeşlik ve komşulukların maalesef azaldığı bu günlerde ben Bodrumspor taraftar derneği başkanı olmaktan gurur duyuyorum. Gerçekten bu camiada ağabeylik, kardeşlik, yardımlaşma en üst düzeyde. Bizler Bodrumspor’a nasıl itici güç olabiliriz, nasıl destekleriz diye düşünüyoruz.” dedi.

Yaman ayrıca deplasmana giderken kulübe yük olmamak adına 17 kişilik minibüs aldıklarını da anımsattı.

Gecede yapılan çekilişle, kaptan Erkan’ın forması, Kadınlar Hentbol Süper Lig’de mücadele eden Yalıkavak Spor’un kaleci forması, Azka Otelde hafta sonu çift kişilik konaklama hediye edildi.

“Asi Tayfa” taraftar gurubunun da yer aldığı geceye, Yalıkavak Spor Kulübü Başkanı Mehmet Esen ve Bodrumspor’da şampiyonluk yaşayan teknik adam İsmail Cem Cambaz da katıldı.