Çağdaş Bodrumspor, evine şen dönüyor

Misli.com Türkiye Basketbol Ligi 7. haftasında deplasmanda Akran Gemlik Basketbol ile karşılaşan Çağdaş Bodrumspor, sahadan 51-68 galip ayrıldı.

İlk yarı sonunda soyunma odasına 21-35 önde giden Çağdaş Bodrumspor, ikinci yarıda ev sahibi ekibin farkı kapatma çabasına izin vermedi. İyi bir oyun sergileyen Bodrum ekibi, 51-68 sahadan galip ayrıldı.

Maçın ardından açıklama başantrenör Ali Serhan Aydanarığ, “İçinde olduğumuz yolculuk önemli çünkü hedefimiz büyük. Hedefimiz doğrultusunda antrenmanlarımız oldukça sert geçiyor. Sert geçen antrenmanların karşılığını da maçlarda almaya başladık. Bugün sahada iyi bir defansif performans vardı. Tüm oyuncularımız maksimum gayret gösterdi. Hatalar oldu tabiki. Bu yüzden basketbol
için ben hatalar oyunu benzetmesini yapıyorum. Ama hatalara rağmen sahada güçlü olmaya devam etmek önemli. Biz de takım olarak bunu yapmayı başardık. Antrenmanlardaki ruhu maçlarda daha iyi yansıtmaya başladığımızı düşünüyorum ve takımımı tebrik ediyorum. Akran Gemlik’e de bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim.” dedi.

Lider Çağdaş Bodrumspor, 26 Kasım Cumartesi günü GSB Spor Salonu’nda Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’u konuk edecek.