CHP Muğla Milletvekili adayları Bodrum’da seçmenle buluştu

cHP Muğla Milletvekili adayları Cumhur Uzun,  Süreyya Öneş Derici ve Mehmet Demir, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçim çalışmalarını Bodrum’da sürdürdü.

Milletvekili adaylarına ,CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, CHP Muğla İl Başkanı Hüseyin Erol, Bodrum İlçe Başkanı Başar Bıyıklı ile partinin il ve ilçe yönetimi eşlik etti.

CHP Muğla Milletvekili adayları ve beraberindekiler  ilk olarak Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar’ı makamında ziyaret etti. Daha sonra Bodrum Emniyet Müdürü Mete Durukan, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, TÜRSAB Bölge Temsil Kurulu Başkanı Yüksel Aslan, Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Kablı, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeğmez, İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi Başkanı Orhan Dinç ve Bodrum Otelciler Derneği Başkanı Ömer Faruk Dengiz’i ziyaret etti.

CHP Muğla Milletvekili adayları Kurum ve STK ziyaretlerinin ardından, esnaf ve pazaryeri ziyareti yaparak seçmenlerle sohbet etti. 15 Mayıs sabahında aydınlık, üreten, herkesin yüzünün güldüğü bir ülkede buluşacaklarını ifade eden adaylar, çalışmalarında ”Sizlere söz yine baharlar gelecek.” mesajını iletti.