Mandalinci: “Mutlu olacağınız Bodrum için çalışacağım”

Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci, seçim çalışaması kapsamında esnaf ziyaretinde bulundu.
Mandalinci, Kızılağaç Mahallesi pazar yerinde ve Kumbahçe sahilinde esnafın yanı sıra karşılaştığı vatandaşların sorunlarını dinledi.
Mandalinci, ailesinin yanında anlattıklarından etkilenerek “Ben de size oy verebilir miyim?” diyen çocuğa, oy kullanabilmek için büyümesi gerektiğini anlatarak “Ama merak etme, ben sizler için çok çalışacağım. Mutlu olacağınız Bodrum için, yalnız bugüne değil yarınlarımız için de çalışacağım” yanıtını verdi.

Kızılağaç’ta pazaryerinde ilgiyle karşılanan Mandalinci, Bodrum’un sorunlarını bildiklerini, Ahmet Aras’ın Muğla Büyükşehir’de, kendisinin ise Bodrum’da belediye başkanlığına gelmesiyle hızlı ve kalıcı çözümler üreteceklerini belirtti. Pazar esnafı ve kahvehanede vatandaşlarını sorularını yanıtlayan Mandalinci, Bodrum’un deniziyle, doğasıyla güzel olduğunu ve bunu koruyarak daha da güzelleştirmek için çaba harcayacaklarını söyledi. Azmakbaşı, Kumbahçe ve Paşatarlası’nda esnafı ziyaret eden Mandalinci, sahilde güzel havanın keyfini çıkaran vatandaşlarla da görüşüp sorularını yanıtladı. Birçok işletmede vatandaşlar tarafından alkışlarla karşılanan Mandalinci, kendisine gösterilen destekten dolayı teşekkür etti, başkanlığında bu güvenin sorumluluğunda hareket edeceğini ifade etti.

“İşimiz, gücümüz Bodrum”
Bir işletmede yabancı turistlerle karşılaşan Mandalinci, seçim çalışması yaptıklarını ve Bodrum Belediye Başkanlığı’na aday olduğunu anlattı. Turistlerin, Mandalinci’nin seçim kampanyasında kullandığı “İşimiz, gücümüz Bodrum” sloganını Türkçe söylemeleri gülümsemeyle karşılandı.