Bodrum’da Cumhur İttifakı’nın adayı AK Parti’den çıkacak

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Hacı Dalda, Cumhur İttifakı’nın Bodrum Belediye başkan adayının AK Parti’den çıkacağını duyurdu.

AK Parti Muğla İl Başkanı Gültekin Akça ve ilçe başkanları, Ankara ziyaretlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edildi. AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Hacı Dalda, Ankara dönüşü yaptığıj açıklamada, yerel seçim çalışmaları, Bodrum ve Muğla’nın sorunları ile e beklentileri konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı bilgilendirdiklerini söyledi.

Cumhur İttifakı’nın Bodrum belediye başkan adayının AK Parti’den çıkacağını belirten Dalda, aday belirleme konusunda uzun süredir çok titiz bir çalışma yürüttüklerini belirtti.
Dalda, “AK Parti Muğla İl Başkanımız sayın Gültekin Akça ve Muğla İlçe başkanlarımızla birlikte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la Ankara’da bir araya geldik. Yerel seçim çalışmaları, Bodrum ve Muğla’nın sorunları ve beklentileri konusunda Sayın Cumhurbaşkanımız’ı bilgilendirdik. Bodrum’da Cumhur İttifakı belediye başkan adayının AK Parti’den çıkacağını sayın Cumhurbaşkanımız bizlere iletti. Cumhurbaşkanımız’ın yakın ilgisi, Muğla’ya verdiği önem bizleri çok mutlu etti. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Muğlamız ve ilçelerimizi ‘AK Belediyecilik’ ile  buluşturmak, sorunları çözmek için tüm teşkilatlarımızla var gücümüzle çalışacağız.” ifadelerini kullandı.