Cinemarine perdeleri itfaiyeciler için açıldı


Orman yangınlarında alevlere karşı mücadele eden itfaiyeciler, Cinemarine Sinemaları’nda kendileri özel gösterimde film izledi.

İtfaiyecilik haftası kapsamında “Ateş savaşçılarına özel gösterim” etkinliğinde “Ailecek Şaşkınız” adlı Türk komedi filmininin gösterimi yapıldı. Bodrum İtfaiye Grup Amiri Zekeriya Bayırlı, Cinemarine Sinemaları Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Sezgin’e itfaiyeci armalı şapka hediye etti. Aileleri ile film izleyen itfaiyeciler, etkinliğin kendilerine moral olduğunu söyledi.


İtfaiyecilere teşekkür etmek için bu etkinliği düzenlediklerini belirten Cenk Sezgin ise “İtfaiyeci arkadaşlarımız yangınlarla mücadelede kendi canlarını bizim canlarımız için yok saydılar. Türkiye’de sekiz ildeki (Bodrum/Muğla, Edremit/Balıkesir, İzmit/Kocaeli, Söke/Aydın, Sancaktepe/İstanbul, Çorlu/Tekirdağ, Edirne, Mersin) sinemalarımızda bu etkinlik gerçekleşti.” dedi.
Bodrum’daki film gösterime katılanlara, mandalina bahçelerinin betona yenik düşmemesi için verilen mücadeleyi destekleyen ve Bodrum Dondurmacısı markasıyla bilinen Kaan Toker de, 5 yıl önce üretimine başladığı doğal Bodrum mandalina dondurması ikram etti.